22
Kwi

Biuro projektowe Września Konrad Idaszewski

Biuro projektowe  Września Konrad Idaszewski Architekt prowadzi działalność projektową na terenie miasta Września i okolic w zakresie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektowania wnętrz. Od początku istnienia profil biura skupia się na szerokiej obsłudze inwestycji od przygotowania analiz i koncepcji, opracowanie projektów po obsługę formalno-prawną i nadzorowanie prac budowlanych.

Aktualnie pracujący zespół projektantów funkcjonuje praktycznie od samego początku istnienia firmy zatem wypracowane przez kilkanaście lat standardy pozwalają na niezwykle sprawną obsługę inwestorów.

W samym projektowaniu podstawowym celem jest minimalizm oraz autentyczność estetyki wynikające wprost z funkcji. Rzuty cechuje przejrzysty układ przekładający się na komfort użytkowania. Tego typu układowi podporządkowana jest także kompozycja brył.

Dodatkowo profesjonalnie przygotowane rysunki techniczne oraz perfekcja w wyborze materiałów oraz kolorystyki przekładają się na sukces realizacyjny i zadowolenie klientów.
Istotnym elementem wpływającym na odpowiedni odbiór architektoniczny jest operowanie światłem zarówno tym naturalnym jak i doborem sztucznego. Właściwa kontrola warunków oświetleniowych ma bezpośredni wpływ na wyrazistość postrzegania wnętrz oraz kubatury zewnętrznej.

Biuro architektoniczne Conde Września zawsze wykorzystuje przy swoich projektach nowatorskie rozwiązanie techniczne i technologiczne tak by z jednej strony osiągnąć jak najwyższe parametry energooszczędności, a z drugiej stworzyć użytkownikom wysoki komfort i maksymalną bezobsługowość użytkowania.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO