22
Kwi

Biuro projektowe Wolsztyn Konrad Idaszewski

Biuro projektowe  Wolsztyn Konrad Idaszewski Architekt działa na terenie miasta Wolsztyn i okolic w dziedzinie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektów wnętrz. Od samego początku działalność pracowni skupia się na kompleksowej obsłudze inwestycji od przygotowania analiz i koncepcji, przez projektowanie aż po obsługę formalno-prawną i nadzorowanie realizacji.

Obecnie współpracujący zespół projektantów funkcjonuje praktycznie od samego początku istnienia firmy więc wypracowane przez wiele lat schematy pozwalają na niezwykle sprawną obsługę inwestorów.

W procesie projektowania nadrzędnym celem jest minimalizm i autentyczność estetyki płynące wprost z funkcji. Rzuty cechuje czysty układ niosący ze sobą wygodę użytkowania. Tego typu układowi podporządkowana jest również kompozycja brył.

Dodatkowo rzetelnie przygotowane rysunki techniczne i perfekcja w wybieraniu materiałów oraz kolorystyki przekładają się na sukces realizacyjny i satysfakcję klientów.
Istotnym elementem wpływającym na właściwy odbiór architektoniczny jest operowanie światłem zarówno tym naturalnym jak i doborem sztucznego. Odpowiednia kontrola warunków świetlnych ma duży wpływ na wyrazistość postrzegania wnętrz oraz kubatury zewnętrznej.

Biuro architektoniczne Conde Wolsztyn zawsze wykorzystuje przy swoich projektach nowatorskie rozwiązanie techniczne i technologiczne tak by z jednej strony zapewnić maksymalne parametry energooszczędności, a z drugiej stworzyć dla użytkowników pełen komfort i maksymalną automatykę użytkowania.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO