22
Kwi

Biuro projektowe Szamotuły Konrad Idaszewski

Biuro projektowe  Szamotuły Konrad Idaszewski Architekt prowadzi działalność projektową na terenie miasta Szamotuły i okolic w dziedzinie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektowania wnętrz. Od samego początku oferta pracowni koncentruje się na kompleksowej obsłudze inwestycji od przygotowania analiz i koncepcji, opracowanie projektów po obsługę formalno-prawną i nadzorowanie prac budowlanych.

Aktualnie współpracujący zespół projektantów funkcjonuje niemalże od samego momentu narodzin firmy przez co stworzone przez kilkanaście lat schematy umożliwiają bardzo szybką obsługę inwestorów.

W procesie projektowania najważniejszym celem jest minimalizm oraz autentyczność estetyki płynące wprost z funkcji. Rzuty charakteryzuje czysty układ przekładający się na wygodę użytkowania. Takiemu układowi podporządkowana jest oprócz tego kompozycja brył.

Ponadto profesjonalnie przygotowane rysunki techniczne oraz perfekcja w wybieraniu materiałów oraz kolorystyki zapewniają sukces realizacyjny oraz zadowolenie klientów.
Ważnym elementem wpływającym na właściwy odbiór architektoniczny jest panowanie nad światłem zarówno tym słonecznym jak i doborem sztucznego. Odpowiednia kontrola warunków świetlnych ma wielki wpływ na wyrazistość postrzegania wnętrz oraz kubatury zewnętrznej.

Biuro architektoniczne Conde Szamotuły zawsze wykorzystuje przy swych projektach najnowsze rozwiązanie techniczne i technologiczne tak by z jednej strony zapewnić maksymalne parametry energooszczędności, a z drugiej stworzyć użytkownikom wysoki komfort i maksymalną automatykę użytkowania.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO