22
Kwi

Biuro projektowe Ostrów Wielkopolski Konrad Idaszewski

Biuro projektowe  Ostrów Wielkopolski Konrad Idaszewski Architekt działa na terenie miasta Ostrów Wielkopolski i okolic w dziedzinie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektów wnętrz. Od samego początku oferta pracowni skupia się na dokładnej obsłudze inwestycji od stworzenia analiz i koncepcji, opracowanie projektów po obsługę formalno-prawną i nadzorowanie prac budowlanych.

Obecnie współpracujący zespół projektantów funkcjonuje praktycznie od samego początku istnienia firmy w związku z czym wypracowane przez kilkanaście lat schematy umożliwiają bardzo szybką obsługę inwestorów.

W procesie projektowania nadrzędnym celem jest prostota i szczerość estetyki wynikające wprost z funkcji. Rzuty cechuje czysty układ niosący ze sobą ergonomię użytkowania. Tego typu układowi podporządkowana jest także kompozycja brył.

Dodatkowo fachowo przygotowane rysunki techniczne oraz perfekcja w doborze materiałów oraz kolorystyki przekładają się na sukces realizacyjny oraz zadowolenie klientów.
Ważnym elementem wpływającym na odpowiedni odbiór architektoniczny jest panowanie nad światłem zarówno tym słonecznym jak i doborem sztucznego. Właściwa kontrola warunków świetlnych ma ogromny wpływ na wyrazistość postrzegania wnętrz oraz kubatury zewnętrznej.

Biuro architektoniczne Conde Ostrów Wielkopolski z chęcią wykorzystuje w swych projektach najnowsze rozwiązanie techniczne i technologiczne tak by z jednej strony zagwarantować maksymalne parametry energooszczędności, a z drugiej stworzyć dla użytkowników pełen komfort i maksymalną automatykę użytkowania.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO