22
Kwi

Biuro projektowe Oborniki Konrad Idaszewski

Biuro projektowe  Oborniki Konrad Idaszewski Architekt funkcjonuje na terenie miasta Oborniki i okolic w dziedzinie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektów wnętrz. Od początku istnienia działalność pracowni skupia się na szerokiej obsłudze inwestycji od stworzenia analiz i koncepcji, opracowanie projektów po obsługę formalno-prawną i nadzorowanie prac budowlanych.

Obecnie współpracujący zespół projektantów istnieje praktycznie od samego początku istnienia firmy przez co stworzone przez wiele lat schematy pozwalają na niezwykle sprawną obsługę inwestorów.

W samym projektowaniu głównym celem jest prostota i autentyczność estetyki płynące bezpośrednio z funkcji. Rzuty cechuje czysty układ niosący ze sobą komfort użytkowania. Takiemu układowi podporządkowana jest jednocześnie kompozycja brył.

Ponadto profesjonalnie przygotowane rysunki techniczne i perfekcja w wybieraniu materiałów oraz kolorystyki zapewniają sukces realizacyjny i zadowolenie klientów.
Istotnym elementem wpływającym na odpowiedni odbiór architektoniczny jest panowanie nad światłem zarówno tym słonecznym jak i doborem sztucznego. Odpowiednia kontrola warunków świetlnych ma ogromny wpływ na wyrazistość postrzegania wnętrz oraz kubatury zewnętrznej.

Biuro architektoniczne Conde Oborniki z chęcią wykorzystuje przy swych projektach nowoczesne rozwiązanie techniczne i technologiczne tak by z jednej strony osiągnąć jak najwyższe parametry energooszczędności, a z drugiej stworzyć użytkownikom wysoki komfort i maksymalną automatykę użytkowania.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO