22
Kwi

Biuro projektowe Chodzież Konrad Idaszewski

Biuro projektowe  Chodzież Konrad Idaszewski Architekt funkcjonuje na terenie miasta Chodzież i okolic w dziedzinie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektowania wnętrz. Od samego początku działalność biura skupia się na całościowej obsłudze inwestycji od stworzenia analiz i koncepcji, opracowanie projektów po obsługę formalno-prawną i nadzorowanie prac budowlanych.

Obecnie pracujący zespół projektantów istnieje właściwie od samego początku istnienia firmy w związku z czym wypracowane przez wiele lat standardy umożliwiają niezwykle sprawną obsługę inwestorów.

W samym projektowaniu nadrzędnym celem jest minimalizm oraz autentyczność estetyki wynikające bezpośrednio z funkcji. Rzuty cechuje przejrzysty układ niosący ze sobą ergonomię użytkowania. Tego typu układowi podporządkowana jest również kompozycja brył.

Dodatkowo profesjonalnie przygotowane rysunki techniczne oraz perfekcja w wybieraniu materiałów oraz kolorystyki zapewniają sukces realizacyjny oraz zadowolenie klientów.
Ważnym elementem wpływającym na właściwy odbiór architektoniczny jest operowanie światłem zarówno tym słonecznym jak i doborem sztucznego. Odpowiednia kontrola warunków oświetleniowych ma wielki wpływ na wyrazistość postrzegania wnętrz oraz kubatury zewnętrznej.

Biuro architektoniczne Conde Chodzież z chęcią wykorzystuje przy swoich projektach nowoczesne rozwiązanie techniczne i technologiczne tak by z jednej strony uzyskać maksymalne parametry energooszczędności, a z drugiej stworzyć dla użytkowników wysoki komfort i maksymalną bezobsługowość użytkowania.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO