22
Kwi

Biuro projektowe Bydgoszcz Konrad Idaszewski

Biuro projektowe  Bydgoszcz Konrad Idaszewski Architekt działa na terenie miasta Bydgoszcz i okolic w zakresie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektów wnętrz. Od samego początku profil biura skupia się na szerokiej obsłudze inwestycji od stworzenia analiz i koncepcji, przez projektowanie aż po obsługę formalno-prawną i nadzorowanie realizacji.

Aktualnie pracujący zespół projektantów funkcjonuje niemalże od samego początku istnienia firmy w związku z czym wypracowane przez kilkanaście lat standardy umożliwiają niezwykle sprawną obsługę inwestorów.

W procesie projektowania nadrzędnym celem jest minimalizm i autentyczność estetyki płynące wprost z funkcji. Rzuty cechuje przejrzysty układ niosący ze sobą ergonomię użytkowania. Takiemu układowi podporządkowana jest także kompozycja brył.

Ponadto fachowo przygotowane rysunki techniczne i perfekcja w wyborze materiałów oraz kolorystyki zapewniają sukces realizacyjny i satysfakcję klientów.
Ważnym elementem wpływającym na odpowiedni odbiór architektoniczny jest panowanie nad światłem zarówno tym słonecznym jak i doborem sztucznego. Właściwa kontrola warunków oświetleniowych ma ogromny wpływ na wyrazistość wizualne postrzeganie wnętrz oraz kubatury zewnętrznej.

Biuro architektoniczne Conde Bydgoszcz chętnie wykorzystuje przy swoich projektach najnowsze rozwiązanie techniczne i technologiczne tak by z jednej strony uzyskać maksymalne parametry energooszczędności, a z drugiej stworzyć użytkownikom wysoki komfort i maksymalną bezobsługowość użytkowania.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO