21
Kwi

Architekt Września Konrad Idaszewski

Pracownia projektowa Konrad Idaszewski Września specjalizuje się w budownictwie mieszkalnym domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych. W zakresie już realizowanych projektów znajdują się między innymi hale przemysłowe, budynku użyteczności publicznej, obiekty sakralne, stacje paliw.

Przede wszystkim swoją działalność skupia obecnie na terenie Wrześni oraz okolic jednak znajdziemy w portfolio firmy również wiele innych projektów, które były robione w innych lokalizacjach.

Dystans przy obecnych technologiach przesyłu materiałów projektowych nie stanowi bariery pomiędzy projektantem i zleceniodawcą.

Sukces funkcjonowania pracowni projektowej oparty jest min. na sprawnej kooperacji architektów, konstruktorów, projektantów instalacji, dróg oraz kosztorysantów. Zespół osobowy, który działa jest od samego początku działania pracowni. Stała współpraca od lat sprawia, że można mówić o skutecznej realizacji każdego zlecenia przez zgranych pracowników.

Szczególnie ceniona jest współpraca z klientami otwartymi na prostą a jednocześnie nowoczesną architekturę. Profil firmy nastawiony jest na architekturę progresywną, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów opierających się procesom starzenia lub naturalnych, których patyna uszlachetnia budynki.

Dla nas istotne jest wykorzystywanie gry światła, która modeluje przestrzeń.

W naszej dyspozycji są nowoczesne koncepcje prezentowane z pomocą realistycznych wizualizacji. Pozwala to na łatwe zrozumienie przedstawianych idei i poczucie przestrzeni, a finalnie ułatwia wykonawcy realizację.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO