21
Kwi

Architekt Wolsztyn Konrad Idaszewski

Pracownia projektowa Konrad Idaszewski Wolsztyn specjalizuje się w budownictwie mieszkalnym domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych. W swoim portfolio ma również obiekty większej skali w tym stacje paliw, myjnie, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, a także obiekty sakralne.

Działalność projektowa skupia się głównie na terenie województwa wielkopolskiego jednak wiele z wymienionych realizacji powstało w odległych od Wolsztyna lokalizacjach.

Dystans przy obecnych technologiach przesyłu materiałów projektowych nie stanowi bariery pomiędzy projektantem i zleceniodawcą.

Duże możliwości pracowni wynikają między innymi z bardzo dobrej współpracy między wszystkimi członkami zespołu. Zespół osobowy, który działa jest od samego początku działania pracowni. Przez kilkanaście lat zostały wypracowane modele współpracy, które zapewniają sprawną i bezproblemową obsługę inwestora, co przekłada się na powodzenie realizacji.

Współpracujemy bardzo chętnie z klientami, którzy stawiają na otwarta, prosta, nowoczesną architekturę. Profil firmy nastawiony jest na architekturę progresywną, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów opierających się procesom starzenia lub naturalnych, których patyna uszlachetnia budynki.

Dla nas istotne jest wykorzystywanie gry światła, która modeluje przestrzeń.

Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu tworzone są koncepcje prezentowane za pomocą fotorealistycznych wizualizacji. Dzięki wizualizacją jesteśmy w stanie pokazać jakie były nasze idee służące przygotowaniu projektu.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO