21
Kwi

Architekt Wągrowiec Konrad Idaszewski

Pracownia projektowa Konrad Idaszewski Wągrowiec specjalizuje się w budownictwie mieszkalnym domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych. W zakresie już realizowanych projektów znajdują się między innymi hale przemysłowe, budynku użyteczności publicznej, obiekty sakralne, stacje paliw.

Działalność projektowa skupia się głównie na terenie województwa wielkopolskiego jednak wiele z wymienionych realizacji powstało w odległych od Wągrowca lokalizacjach.

Obecnie ze względu na nowoczesne technologie nie ma problemu z przesyłaniem materiałów projektowych, nawet jeśli zleceniodawca znajduje się daleko.

Sukces funkcjonowania pracowni projektowej oparty jest min. na sprawnej kooperacji architektów, konstruktorów, projektantów instalacji, dróg oraz kosztorysantów. Zespół osobowy, który działa jest od samego początku działania pracowni. Dzięki temu firma była w stanie wypracować między pracownikami modele współpracy, dzięki którym realizacje są udane.

Szczególnie ceniona jest współpraca z klientami otwartymi na prostą a jednocześnie nowoczesną architekturę. Profil firmy nastawiony jest na architekturę progresywną, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów opierających się procesom starzenia lub naturalnych, których patyna uszlachetnia budynki.

Dla nas istotne jest wykorzystywanie gry światła, która modeluje przestrzeń.

W naszej dyspozycji są nowoczesne koncepcje prezentowane z pomocą realistycznych wizualizacji. Dzięki wizualizacją jesteśmy w stanie pokazać jakie były nasze idee służące przygotowaniu projektu.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO