21
Kwi

Architekt Ostrów Wielkopolski Konrad Idaszewski

Wykorzystując usługi pracowni Konrada Idaszewskiego można liczyć na świetny projekt domu jednorodzinnego czy budynku wielorodzinnego. W swoim portfolio ma również obiekty większej skali w tym stacje paliw, myjnie, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, a także obiekty sakralne.

Działalność jest obecnie skupiona w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego jednak znajdziemy w portfolio firmy również wiele innych projektów, które były robione w innych lokalizacjach.

Nowoczesna technologia pozwala obecnie bez problemu przesyłać do zleceniodawcy wszystkie projektowe materiały.

Sukces funkcjonowania pracowni projektowej oparty jest min. na sprawnej kooperacji architektów, konstruktorów, projektantów instalacji, dróg oraz kosztorysantów. Cały zespół pracuje w firmie od początku jej założenia. Stała współpraca od lat sprawia, że można mówić o skutecznej realizacji każdego zlecenia przez zgranych pracowników.

Współpracujemy bardzo chętnie z klientami, którzy stawiają na otwarta, prosta, nowoczesną architekturę. Profil firmy nastawiony jest na architekturę progresywną, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów opierających się procesom starzenia lub naturalnych, których patyna uszlachetnia budynki.

Ważne będzie dla nas modelowanie światłami, które będą w stanie zmieniać przestrzeń.

W naszej dyspozycji są nowoczesne koncepcje prezentowane z pomocą realistycznych wizualizacji. Wizualizację ułatwiają realizację projektu, a dla nas są również szansą na ukazanie kierunku, którym nam przyświecał.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO