21
Kwi

Architekt Leszno Konrad Idaszewski

Wykorzystując usługi pracowni Konrada Idaszewskiego można liczyć na świetny projekt domu jednorodzinnego czy budynku wielorodzinnego. W swoim portfolio ma również obiekty większej skali w tym stacje paliw, myjnie, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, a także obiekty sakralne.

Działalność jest obecnie skupiona w okolicach Lesznia jednak znajdziemy w portfolio firmy również wiele innych projektów, które były robione w innych lokalizacjach.

Obecnie ze względu na nowoczesne technologie nie ma problemu z przesyłaniem materiałów projektowych, nawet jeśli zleceniodawca znajduje się daleko.

Duże możliwości pracowni wynikają między innymi z bardzo dobrej współpracy między wszystkimi członkami zespołu. Zespół osobowy, który działa jest od samego początku działania pracowni. Przez kilkanaście lat zostały wypracowane modele współpracy, które zapewniają sprawną i bezproblemową obsługę inwestora, co przekłada się na powodzenie realizacji.

Współpracujemy bardzo chętnie z klientami, którzy stawiają na otwarta, prosta, nowoczesną architekturę. Firma dba o to, by promować nowoczesną, progresywną architekturę, gdzie wykorzystywane są nowoczesne materiały, pojawiają się opcje, które uszlachetniają budynek.

Ważne będzie dla nas modelowanie światłami, które będą w stanie zmieniać przestrzeń.

Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu tworzone są koncepcje prezentowane za pomocą fotorealistycznych wizualizacji. Dzięki wizualizacją jesteśmy w stanie pokazać jakie były nasze idee służące przygotowaniu projektu.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO