21
Kwi

Architekt Konin Konrad Idaszewski

Konrad Idaszewski prowadzi pracownię projektową, która zajmuje się przygotowywaniem budynków wielo i jednorodzinnych na terenie miasta Konin . W swoim portfolio ma również obiekty większej skali w tym stacje paliw, myjnie, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, a także obiekty sakralne.

Działalność jest obecnie skupiona w okolicach Konina jednak Firma ma też na swoim koncie wiele budynków z innych lokalizacji.

Nowoczesna technologia pozwala obecnie bez problemu przesyłać do zleceniodawcy wszystkie projektowe materiały.

Duże możliwości pracowni wynikają między innymi z bardzo dobrej współpracy między wszystkimi członkami zespołu. Cały zespół pracuje w firmie od początku jej założenia. Dzięki temu firma była w stanie wypracować między pracownikami modele współpracy, dzięki którym realizacje są udane.

Współpracujemy bardzo chętnie z klientami, którzy stawiają na otwarta, prosta, nowoczesną architekturę. Profil firmy nastawiony jest na architekturę progresywną, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów opierających się procesom starzenia lub naturalnych, których patyna uszlachetnia budynki.

Ważne będzie dla nas modelowanie światłami, które będą w stanie zmieniać przestrzeń.

Proponujemy naszym klientom przygotowane koncepcje, które prezentujemy realistycznymi wizualizacjami. Dzięki wizualizacją jesteśmy w stanie pokazać jakie były nasze idee służące przygotowaniu projektu.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO