21
Kwi

Architekt Chodzież Konrad Idaszewski

Wykorzystując usługi pracowni Konrada Idaszewskiego można liczyć na świetny projekt domu jednorodzinnego czy budynku wielorodzinnego. Pracownia ma na swoim koncie nie tylko budynku rodzinne, ale również obiekty sakralne, hale przemysłowe, budynku publiczne, stacje paliw.

Działalność jest obecnie skupiona w okolicach Chodzieży jednak Firma ma też na swoim koncie wiele budynków z innych lokalizacji.

Nowoczesna technologia pozwala obecnie bez problemu przesyłać do zleceniodawcy wszystkie projektowe materiały.

Sukces funkcjonowania pracowni projektowej oparty jest min. na sprawnej kooperacji architektów, konstruktorów, projektantów instalacji, dróg oraz kosztorysantów. Zespół osobowy, który działa jest od samego początku działania pracowni. Przez kilkanaście lat zostały wypracowane modele współpracy, które zapewniają sprawną i bezproblemową obsługę inwestora, co przekłada się na powodzenie realizacji.

Szczególnie ceniona jest współpraca z klientami otwartymi na prostą a jednocześnie nowoczesną architekturę. Dbamy o takie rozwiązania, które pozwolą promować architekturę progresywną, wykorzystującą nowoczesne materiały i procesy starenia.

Dodatkowo istotna jest również odpowiednia gra światła modelująca przestrzeń.

W naszej dyspozycji są nowoczesne koncepcje prezentowane z pomocą realistycznych wizualizacji. Dzięki wizualizacją jesteśmy w stanie pokazać jakie były nasze idee służące przygotowaniu projektu.

© 2001-2020 CONDE — All rights reserved.

projekt i realizacja IGUANA STUDIO